Casa Da Helo Villa
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A Casa Da Helo Villa Icapuí legfeljebb 7 vendéget fogad, és privát parkolót biztosít számukra.
A Peroba Beach alig 1 km-re, míg a Praia da Redonda körülbelül 25 percnyi sétára van az 1 fürdőszobás villától.
Az Icapuí városi villa vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket.
- Helyi látnivalók
- Peroba Beach950 m
- Praia da Redonda1,9 km
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel80 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- Háziállat engedélyezett
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Da Helo Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Da Helo Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Casa Da Helo Villa?
A Casa Da Helo Villa kapacitása 7 főig terjed. - ❓
A Casa Da Helo Villa konyhával berendezett?
A Casa Da Helo Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha.